0 266 372 12 40 - 422 11 22

Perde Yıkama

İDA HALI YIKAMA

İDA HALI YIKAMA - Perde Yıkama Hizmeti

Edremit İda halı yıkama  fabrikası olarak bölgemize sunduğumuz hizmetlerden birtanesi de Perde Yıkama Hizmetidir.

Perde yıkama hizmetinin işleyişi adresinizden ücretsiz servisimiz ile perdelerinizin sökülmesi ile başlamaktadır. Fabrikamıza gelen stor ve zebra perdeler en az 8 saat süre ile perde yıkama solüsyonunda bekletilmektedir. Yıkamaya hazır hale gelen perdeler yıkama ve durulama işlemi yapılır. Yıkama işleminden sonra son kontrol işleminde lekesi çıkmayan perdeler 1 kez daha yıkama ve leke çıkartıcı kimyasallar ile yıkanır. Yıkandıktan sonra tekrar durulama yapılır ve kurutma askılarında bekletilir. Teslime hazır hale geldikten sonra servisimiz ile adresinize getirilerek ücretsiz bir şekilde montajı yapılır.

Tül perde, fon perde, kruvaze perde ve ipli perde yıkama işlemleri stor ve zebraya göre farklıdır. Perdeler çamaşır filelerine yerleştirilerek yıkama makinalarında 2 saat süren bir işlemin ardından kurulama askılarına asılır. Teslime hazır hale gelen perdeler servisimiz ile adresinizde montaj ücreti vermeden alanında deneyimli personelimiz ile montajı yapılır.

Perde yıkama hizmeti firmamızın daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflediğinden dolayı 2 gün içerisinde teslim edilmektedir. Nadir durumlarda müşterilerimizin 1 günde istediği zamanlarda aynı kalite ve başarıyı elde etmek sıkıntı yaratmaktadır. Stor ve Zebra perdelerin min. 8 saat lik solüsyon lu su da kalması gerekmektedir.

Başta Stor Perde Yıkama olmak üzere Zebra Perde Yıkama , Tül Pede Yıkama , Kruvaze Perde Yıkama ve Fon Perde Yıkama hizmetini müşterilerimize %100 memnuniyet garantili sunmaktadır. 

Stor Perde yıkama hizmetini Edremit, Burhaniye, Gömeç, Havran, Akçay, Zeytinli, Kızılkeçili, Güre, Altınoluk ve Küçükkuyu ilçe ve beldelerinde vermekteyiz.

İda perde yıkama merkezi olarak tüm perde çeşitlerinin montajları firmamız personelleri ile yapılmaktadır. 

Telefon Numaralarımız: 0266 372 12 40 - 0266 422 11 22 - 0538 842 34 20

Perde Yıkama Fiyat Listesi

Edremit Stor Perde Yıkama - Burhaniye Stor Perde Yıkama - Havran Stor Perde Yıkama - Akçay Stor Perde Yıkama - Güre Stor Perde Yıkama - Altınoluk Stor Perde Yıkama

Perde Yıkama